מכשירי שמיעה

ככל שהשנים עוברות, כך גדלים הסיכויים לליקויי שמיעה, אך אנשים רבים מגלים כי תפקוד מערכת השמיעה שלהם לקוי הרבה לפני הגיל שלישי. בעיות שמיעה מופיעות אצל פעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים וככל שמאבחנים ומטפלים בהן בגיל מוקדם יותר, כך קטן הנזק. בעיות באוזן יכולות לנבוע מהתפתחות לא תקינה, ריבוי של מחלות אוזניים, התרפות של העור ונזקים במערכת השמיעתית. כמעט ללא קשר לגיל, הטיפול במרבית ליקוי השמיעה נעשה על ידי פיצוי. בעזרת מכשירי שמיעה ועזרי שמיעה שונים ניתן לפצות על הליקוי במערכת השמיעה ולהחזיר את תפקודה למצב נורמאלי.

מכשירי שמיעה לילדים ופעוטות

התאמת מכשירי השמיעה לילדים ופעוטות היא מעט מסובכת יותר אך נעשים מאמצים בכדי שהדבר לא ישפיע עליהם חברתית. חוסר טיפול בבעיות שמיעה אצל ילדים יכול להוביל להאטת ההתפתחות של הילד, לקשיים ברכישת שפה ואף לחוסר הצלחה בבית הספר ובמסגרות שונות. מכשירי השמיעה פותחים את העולם בפני הילדים ומאפשרים להם לחקור אותו ולהתפתח כשאר בני גילם. מכשירי השמיעה הינם עמידים מספיק בכדי לסייע לילד במהלך כל הפעילויות הרגילות שלו.

מכשירי שמיעה למתבגרים

מתבגרים בעלי ליקויי שמיעה לא מטופלים יכולים להראות סימנים של הפרעות קשב וריכוז ובמרבית המקרים הביצועים האקדמיים שלהם יהיו נמוכים. אף על פי שבני נוער רבים מתנגדים להרכבת מכשיר שמיעה עקב סטיגמות, השיפור באיכות החיים לאחר הרכבת המכשיר ישכיח מהם את החששות, יקל עליהם בהתמודדות עם התקופה המסובכת גם כך הזו ויסייע להם לצאת ממנה מוכנים לעולם. בעיקר בבני נוער, מכשירי שמיעה פנימיים ובלתי מובחנים הם פופולאריים ביותר.

מכשירי שמיעה לבוגרים

בדומה לבני נוער, מבוגרים צעירים רבים בוחרים להרכיב מכשיר שמיעה פנימי ולהסתיר את הליקוי שלהם. שיטה זו היא מצוינת לאנשים אשר חושבים שהרכבת המכשיר תפגע בתדמית שלהם. כאשר חוש השמיעה נפגע, איכות החיים נפגעת בצורה משמעותית. מבוגרים צעירים רבים מפחדים כי זה הוא סממן להזדקנות ולא מנסים לאבחן את ליקוי השמיעה שלהם, דחיית האבחון והטיפול מובילה במרבית המקרים להידרדרות השמיעה.

מיניפון מכשירי שמיעה

למיניפון מכשירי שמיעה ניסיון של מעל לעשרים וחמש שנים בהתאמת והספקת מכשירי שמיעה איכותיים. בעזרת צוות מיומן ומקצועי, ליווי מלא וקשרים עם המותגים המובילים בעולם, אנחנו יכולים להציע לך את הפתרונות השמיעתיים הטובים ביותר עבורך. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע את הציפורים מצייצות. 

M4 RIC

תת כותרת למוצר לדוגמא

במכשיר חיצוני  זה הוצא הרמקול מהבית שלו מאחורי האוזן והוכנס על ידי צינורית דקה ישירות לתעלה. הדבר מסייע במספר דרכים:

  1. הצליל נשמע טבעי
  2. הגברה נעשית ללא חשש לפידבק (היזון חוזר)
  3. אין חשש מתחושת הדהוד והגברה לא נחוצה של תדירויות נמוכות

M4/M6

אפשרות מצוינת למי שרוצה לשמוע טבעי ככל האפשר. מכשיר השמיעה החדשני תוכנן לסנכרון מושלם לכל צרכי השמיעה ומספק למשתמש פתרון מושלם.
מתאים למי שמחפש איכות צליל גבוהה , מי שחשובה לו האסטטיקה , למי שדורש הגברה חזקה לתיקון החסך השמיעתי.
לאנשים אלו אנו מציעים את מכשירי הm4/M6.